+90 532 416 85 52 / +90 507 055 95 31 **(for English conversation )
info@odakdedektiflik.com    

Hizmetlerimiz

Kurumsal Denetim

Odak Özel Dedektiflik İcra iflas dairelerinde, aleyhinde takip yapılan şirketlerin analizi, borçluların menkul ve gayrimenkul malları ile üçüncü şahıslardaki hak ve alacaklarının neden ibaret olduğunun araştırılıp tespit edilmesi,özellikle şirket birleşmelerinde veya yüksek düzeydeki tüm alış veriş öncesi yapılan analizlerde malınızı vereceğiniz şirketin size borcunu ödeyebilecek kapasitede olup olmadığı ve genel durum itibariyle güvenilirliğinin halen devam edip etmediği gibi konularda uzman ekibiyle sizlere hizmet sunmaktadır.

Odak Özel dedektiflik Her türlü ticari kuruluşa bağlı distribütör, acente, bayilik ve şubelerin sözleşmede belirtilen maddeler ile ticari şartlarına uyup uymadığının araştırılması,orada satılan tüm malların v.b eşyaların orijinal ürünler olup olmadığının tespiti,personelin müşterilere davranış biçimi bayiinizin son dönemlerde ekonomik mali tablosu  ve  piyasaya borcu olup olmadığını v.s konularda da piyasa editörleri ve uzman ekibiyle hizmetinizdedir.

Son dönemde özellikle bir uzak doğu ülkesinde üretilen kopya mallarının Tüm Dünya ülkelerini sarması Orijinal mal üreten firmaları büyük bir zarara uğrattığından ,Orijinal firmalar da mallarını nasıl koruyabilecekleri ve sahte ürünlere nasıl engel olunabileceği konusunda büyük bir arayışa girişmişlerdir.Çare olarak bayii kontrolleri ve sahte ürünleri tespit konusunda mallarının satıldığı ülkelerdeki özel dedektiflerden yararlanma yoluna başvurmuşlerdır..

Odak özel dedektiflik sadece yabancıların değil yerli firmalar tarafında Üretilen malın veya teknolojinin sahtelerini üreterek orijinallerinin yanında veya ayrı ayrı satıldığının tespit araştırılmasını mal ve ürünlerin patentlerinin orijinal olup olmadığı araştırmalarını profesyonel ekibiyle yapmaktadır.

Odak Özel dedektiflik genel olarak Firma çalışanlarının özellikle işe alma ve terfi ettirilmeleri sırasında durumlarının araştırılması, Diğer bir şirketten transfer edilecek personelin son durumlarının araştırılması,kilit noktalarda çalışan personelin periyodik olarak güvenilirliklerinin kontrolü gibi konulardaki araştırmaları geniş tecrübesi bulunan profesyonel ekibiyle yapılmaktadır.

Ortaklık yapacağınız şirket yada bireyi ne kadar iyi tanıyorsunuz? Bu kişilerin geçmişlerini iyi analiz ettiniz mi? İş yapma şekilleri nasıl? Ortaklık yapacağınız şirket yeteri kadar kurumsal mı? Eğer güven duyuyorsanız bu güven hangi somut delillere dayanıyor?

Şirketler yaptıracakları kısa dönemli bir araştırmayla kuracakları ortaklıkları sağlam zeminlere oturtabilirler. Değerli birikimlerinizi zarara uğratmamak ve uykusuz geceler geçirmemek için bu konuda uzman olan Odak Özel Dedektiflik ile irtibata geçebilirsiniz.

Şahıs Araştırmaları

Eş Takip ve Araştırma

‘Eş Takibi’ özellikle boşanma ve velayet davalarına delil teşkil edecek niteliktedir Özellikle Aile birliği bozulmuş veya Yargıya intikal etmiş boşanma davalarında tarafımızdan uzman ve yetenekli ekipler tarafından çok titizlikle yürütülen çalışmalar neticesinde, boşanma davalarının var ise gerekçelerini oluşturan Terk, Zina, Haysiyetsiz Hayat sürme gibi sebepleri umuma açık yerlerde yapılan TAKİP ve araştırmalar la ortaya koyarız…

Çocuklarınızın Nasıl Bir Dünya İçerisinde YaşadığıGünümüz Türkiye’sinde son zamanlarda yaşanan olaylar ürkütücü bir hal almış olup toplum olarak yaşadığımız olaylardan endişe ve kaygı duymakla birlikte bizleri haklı düşüncelere sevk etmektedir. Son yılarda artan fuhuş, uyuşturucu, kap kaç olayları, gasp olayları, hırsızlık olayları, organ mafyaları,yıkıcı ve bölücü örgütler

DİKKAT!…… Anne ve babalar yukarıda saydığımız olaylar tamamıyla bizim çocuklarımıza gençlerimize adapte edilip beyni yıkanarak masum ve tertemiz çocuklarımız kirletilerek menfaat sağlamaya çalışan çeteler tarafından kandırılmaktadırlar.

İlköğretim okullarımıza kadar giren uyuşturucu tacirleri, organ mafyaları ve kadın tacirlerine fırsat vermemek için geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hep birlikte sahip çıkalım.

Ebeveynlerin müracaatı ile gençleri uyuşturucu ve cinsel istismara yönelik tehlikelerden korumak ve tedbir alınmasını sağlamak amacıyla yapılan araştırmalar konusunda, Öğrenci ve gençlerin sosyal yaşamı yönünden ( arkadaş çevresinin) araştırılması v.b.uyuşturucu kullanıp kullanmadığının tespiti konusunda uzman ekibimizden yararlanmak isterseniz arayın yardımcı olalım

Akli dengesi yerinde olmadığı için evine dönememiş, kendi isteği ile evini terk etmişveya zorla kaçırılmış kişilerin bulunması, bunun dışında adresini değiştirerek kaçan borçlunun bulunması gibi profesyonel ekip çalışmasını gerektirecek tüm araştırmalarınız için ekibimle birlikte 24 saat 7 gün esasına göre hizmet vermekteyiz..

Evlilik kararını verme çok önemli bir hadisedir. Karardan evvel, evlenilmek istenilen bireyle evlenecek bireylerin her alanda birbirlerine uygun olup olmadıklarını değerlendirmeleri gerekir. Sağlıklı ve mutlu bir birlikteliğin dolayısıyla sağlıklı ve mutlu bir toplumun devamı açısından; gerek duygu ve düşünce, gerekse sosyal, kültürel ve ekonomik bağlamda bireylerin birbirleriyle uyum sağlayabilmeleri gerekir. Bu da daha mantıklı ve uygun kararlar verilerek sağlanabilir.

Araştırılacak şahısın iş ve arkadaş çevresi, ilişkileri, günlük yaşantısı, ile geçmiş yaşamlarındaki tüm bilgiler elde edilir. Hizmet süresince elde edilen deliller (video,resim v.s.) müşteriye rapor olarak sunulur.

Odak Özel Dedektiflik, Evlilik öncesi araştırma Hizmetleri kapsamında size ihtiyaç duyduğunuz konularda ciddi olarak destek sağlamaktadır. Son karar öncesi bizi arayın!!!

Son dönemde özellikle bir uzak doğu ülkesinde üretilen kopya mallarının Tüm Dünya ülkelerini sarması Orijinal mal üreten firmaları büyük bir zarara uğrattığından ,Orijinal firmalar da mallarını nasıl koruyabilecekleri ve sahte ürünlere nasıl engel olunabileceği konusunda büyük bir arayışa girişmişlerdir.Çare olarak bayii kontrolleri ve sahte ürünleri tespit konusunda mallarının satıldığı ülkelerdeki özel dedektiflerden yararlanma yoluna başvurmuşlerdır..

Odak özel dedektiflik sadece yabancıların değil yerli firmalar tarafında Üretilen malın veya teknolojinin sahtelerini üreterek orijinallerinin yanında veya ayrı ayrı satıldığının tespit araştırılmasını mal ve ürünlerin patentlerinin orijinal olup olmadığı araştırmalarını profesyonel ekibiyle yapmaktadır.

Mahkemelik Araştırmalar

Açılan boşanma davalarına eşlerin birbirlerini aldatmaları, mal kaçırmaları, eşlerin nafaka ve tazminat ödemesinden kaçınmaları, çocukların velayetini almaları ve mahkemeye konu olan boşanma davası ile ilgili konularda aile mahkemelerinde kullanılmak üzere yasalara uygun temin edilen Yargıtay kararları ile geçerliliği ispatlanmış delillerin toplanması ve eşlerin evlilik birlikteliği sona erdikten sonra mal kaçırmalarının tespiti ile ilgili çalışmaların yüksek gizlilik içerisinde yapılarak toplanan bilgi ve belgeleri müşterimize rapor halinde sunuyoruz

Sizin veya sevdiklerinizin başına gelen herhangi bir olay nedeniyle ,olay yerinin detaylı olarak incelemesi ,parmak izi v.s tespiti yapılması gibi konularda da uzman ekibimize olay yeri incelenerek gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Cinayet, kayıp, kaçırılma, tehdit ve şantaj gibi adli olayların araştırılması,Kaza araştırmaları, Hileli durumların ve mazeret olarak ileri sürülen hususların gerçekliğinin araştırılması sırasında elde edilen tüm deliller hukuka uygun olarak hazırlanarak müşteriye sunulur.

Aile içinde kaybolmuş ya da çalınmış malların bulunmasının yanı sıra özellikle meydana gelen diğer hırsızlık olaylarında çalınan  malların bulunması ve hırsızların yakalanması konusunda da yardımcı olabilmekteyiz.

Sahibinden habersiz araç çekimi nedeniyle tüm otoparkların aranmasının yanı sıra, Çalıntı otoların bilinen metotlarla aranması dahil özellikle parçalanarak ortadan kaybedilmesiyle ilgili olarak yapılacak tüm araştırma çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Miras, velayet, vesayet müesseselerinden kaynaklanan sorunlar ve hukuki davalarda yürürlükteki mevzuata uygun olmak koşuluyla delil olabilecek yönde yapılan araştırmalar ile  miraslı,hisseli malların satışı konusunda parçalanmış ailelerin adreslerinin bulunarak taraflara yardımcı olunması bizim ana işlerimizden bir bölümdür.

Özel dedektif olarak bu yönde oldukça fazla talep alıyoruz.

Hacizden kaçırılan mal takibi ve bu malların nerede depolandıkları konusunda bilgi ve delil sunuyoruz. Bu tür dosyalarda, tarafımıza verilecek ek bilgiler oldukça önem taşır. Haciz durumlarında kaçırılan mallar genelde şahsın daha önce ticaret ilişkisi olan başka firmaların depolarında tutulur.

Özel dedektif olarak bize başvurduğunuzda elinizde az da olsa bir duyum veya bilgi varsa bu bizim işe nereden başlayacağımız konusunda ipucu verir. Eğer sağlam ipuçları yakalarsak sonuca gitmek çok zor olmaz.

Özel Dedektif kadromuz bu konuda oldukça deneyim sahibidir ve sonuca gitme yüzdemiz oldukça yüksektir

Nitelikli dolandırıcılık dahil çeşitli firma, kişi veya kişilerce dolandırıldığınız da, dolandırıcıların adres ve kimlik bilgilerinin tespit edilmesi, ticari faaliyetleri konularında detaylı bilgi ve delillerin toplanması, dolandırıcılığa konu olan malların bulunduğu adreslerin tespiti çalışmaları yapılarak müşterimize rapor halinde sunuyoruz.

Adres Tespiti ve Araştırması

Açılmış olan icra davalarında hukuk mahkemelerinde davalı, borçlu veya borçlulara tebligat yapılabilmesi için davalı ve borçlu olan şahısların son ev ve işyeri adreslerinin tespit edilmesi tespit edilen adreslerin borçlular tarafından kullanıldığını ispatlayan belge ve bilgilerin toplanarak tebligatın yapılmasının sağlanması. Ayrıca açılmış olan mahkemelerde taraflara tebligat yapılamadığı anlarda tarafların adreslerini tespit ederek tebligatın yapılmasını sağlayarak karşı tarafın davadan haberdar edilmesi konularında çalışmaları uzman kadromuzla yaparak sonucu rapor halinde müşterimize sunuyoruz.